Profile LED KLUŚ®

Profile aluminiowe LED, inaczej profile ledowe, to jedno z najlepszych rozwiązań montażu oświetlenia LED. Profil aluminiowy do taśmy LED sprawia, że diody na taśmie są mniej podatne na uszkodzenia, przez co są bardziej trwałe. Oprócz tego, profile działają jako radiatory (pełnią funkcję termoregulacyjną), ponieważ odprowadzają ciepło i dzięki temu również wydłużają okres żywotności diod na taśmie. 

W naszym sklepie przedstawiono profile LED firmy Kluś. Jest to polski producent profili aluminiowych. Profile LED Kluś charakteryzują się wysoką jakością, prostotą i odpowiednią certyfikacją. 

W naszym asortymencie znajdziesz:

Największą wartością jest dla nas wysoki poziom satysfakcji naszych Klientów. Dlatego udostępniamy pełne informacje o produktach. Jeśli jednak poszukujesz odpowiedzi na wyjątkowe pytania dotyczące któregoś z produktów, to zapraszamy do kontaktu z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy, który profil LED będzie najbardziej odpowiedni do Twojej instalacji. Oferujemy również wsparcie w procesie montażu profili. Wszystko to otrzymasz bezpłatnie w ramach profesjonalnej Obsługi Klienta. 

Jest 356 produktów.

Pokazano 1-36 z 356 pozycji

Aktywne filtry