Blog
Odbierz rabat
Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz:


SPECLED to firma specjalizująca się w oświetleniu LED i uznawana za eksperta w tej dziedzinie.


Często zajmujemy się projektowaniem całego systemu instalacji w domach oraz biurach. Lata doświadczeń podpowiadają nam, że dobre światło spełnia zarazem wymogi funkcjonalności oraz ładnego wyglądu.

Zaprojektowanie architektury oświetlenia to kluczowa kwestia każdego pomieszczenia i otoczenia budynku. Inny rodzaj lamp dompwych sprzyja relaksowi w salonie, a zupełnie inny sprawdzi się do pracy w gabinecie. Bardzo istotny jest również dobór odpowiednich lamp zewnętrznych, by zapewnić odpowiednie oświetlenie domu czy ogrodu.

Po etapie doboru najlepszych lamp LED, przystępujemy do montażu. W zależności od życzenia Klienta jesteśmy obecni na wszystkich etapach projektowania i wykonania lub służymy swoją fachową wiedzą jako doradcy. Zajmujemy się również montażem oraz serwisem systemów sterowania światłem.


Nasz sklep z oświetleniem chętnie nawiąże współpracę z:

- Architektami,

- Projektantami,

- Meblarzami,

- Wykonawcami.

Współpraca architekci, projektanci, wykonawcy, meblarze

Warto pamiętać o dobrym oświetleniu na każdym etapie powstawania domu lub wyposażania biura. Dlatego zarówno my jak i nasi Klienci bardzo często współpracujemy z najlepszymi fachowcami. Jeżeli chcesz z nami współpracować przy tworzeniu funkcjonalnych i jednocześnie kreatywnych koncepcji oświetlenia, w tym oświetlenia LED, to koniecznie skontaktuj się z nami:


tel. 81 820 08 07, biuro@homeinside.eu 

lub

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Zapraszamy do wspólnych projektów.


Akceptowane płatności
B3 IT
Copyright © 2014-2019 B3 IT