• -10%

PIONISA, mocownik dla profilu MICRO - ALU, do oświetlenia LED

11,81 zł
10,63 zł Zniżka 10%
Brutto Dostawa w ciągu 2-5 dni.

Mocownik przeznaczony do osadzania profilu MICRO-ALU w gotowych niszach architektonicznych. Profil mocowany jest „na klik” w mocowniku, w płaszczyźnie prostopadłej do powierzchni. Mocownik ma okrągłą podstawę, którą można przytwierdzić za pomocą kleju lub wkrętu dobranego odpowiednio do powierzchni montażu.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Mocowniki  PIONISA  przeznaczone są do montażu profilu MICRO w niszach architektonicznych oraz wmiejscachgdzie nie ma warunków na użycie narzędzi montażowych lub wkrętów. Można je także stosować  w niszach o wygiętych krawędziach. Mocownik utrzymuje profil w płaszczyźnie prostopadłej do powierzchni.

 

Mocowniki przytwierdza się do podłoża standardowymi klejami montażowymi.  Dzięki temu możliwe jest mocowaniew miejscach  trudno  dostępnych dla narzędzi a także w niszach już wykończonych.  Mocownik można także przytwierdzić do podłoża za pomocą wkrętów.

 

Profil MICRO należy zakliknąć w specjalnym, ruchomym zaczepie. Wówczas  oprawa nie wysunie się z mocownika przy standardowym użytkowaniu.Demontażu profilu z mocownika dokonuje się podważając profil bezpośrednio przy zaczepie.

 

KLUŚ
24122

30 innych produktów w tej samej kategorii