• -10%

TEKUS , Profil montażowy do oświetlenia LED

39,73 zł
35,76 zł Zniżka 10%
Brutto Dostawa w ciągu 2-5 dni.

Profil techniczny o tym samym zastosowaniu co profil TEKNIK, adresowany głównie na rynek amerykański. Przeznaczony jest do budowania precyzyjnych szczelin, na etapie tworzenia konstrukcji z płyt kartonowo-gipsowych o mniej standardowej grubości 16mm. Umożliwia łatwe połączenie z dowolnym profilem architektonicznym, poprzez „klick”. Dostępny w długościach 1m,2m oraz na zamówienie 3m.

Długość
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

 Aluminiowy profil techniczny, konstrukcyjny, służący do budowy precyzyjnych szczelin (wpustów) w płaszczyznach ścian i sufitów wykonanych z płyt kartonowo-gipsowych.

Jego konstrukcja pozwala na montaż w jego wnętrzu wybranych profili (np. LIPOD, LOKOM, GIZA, GIP). Połączenie ze sobą dwóch profili z wklejonymitaśmami / listwami LED odbywa się na „klick” poprzez zastosowanie specjalnych zatrzasków wykonanych ze sztucznego tworzywa (zalecane są trzy pary zatrzasków na każdy metr profilu).

Profil TEKUS mocuje się do konstrukcji ścian i sufitów poprzez przykręcenie ich do kołnierza profilu. Odległość kołnierza od górnych (licowych) jego krawędzi jest równa grubości płyty kartonowo-gipsowej na rynku amerykańskim, czyli 16 mm.

 

Zastosowanie profilu TEKUS:

Profil TEKNIK umożliwia montaż w nim, innych profili architektonicznych. Można go montować w powierzchniach wykonanych z pojedynczej lub podwójnej warstwy płyt kartonowo-gipsowych.

 

Zalety technologii LED:

Nowoczesne oświetlenie domu, lub stanowiska pracy to oszczędność połączona z eleganckim stylem wnętrza. Lampy LED osiągają wysoką wydajność świetlną, przy bardzo niskim poborze energii. Możliwość docięcia pod wymiar i niewielka emisji ciepła sprawiają, że są nie tylko łatwe w montażu, ale i w pełni ekologiczne (emisja CO2 zmniejszona nawet o 80%, całkowita biodegradowalność źródeł światła). Oświetlenie LED wyróżnia się żywotnością wielokrotnie przewyższającą tradycyjne źródła światła, nawet przy częstym włączaniu i wyłączaniu.

  1 m (standard)
  2 m (standard)
  3 m*
  3 – 6 m**

  nieanodowany
 

 B6638NA

 

*    Dostępne po uzgodnieniu z działem handlowym firmy Homeinside
** Na specjalne zamówienie

Certyfikat CE, wzór chroniony

Profil techniczny pozwala na budowę precyzyjnych szczelin (wpustów) w płaszczyznach ścian i sufitów. Analogiczny do profilu TEKNIK, lecz o większtch wymiarach. Przygotowany na wymiar do płyt kartonowo gipsowych o grubości ok 16 mm.
Montuje się go jednocześnie z konstrukcją ściany czy sufitu, w której ma zostać umieszczone oświetlenie. 

Użycie profilu montażowego ułatwia osiągnięcie estetycznego efektu, bo wpust można wykańczać tak jak powierzchnię sufitu i montować w niej oprawę zlicowaną z powierzchnią lub schowaną poniżej tej linii.

 

Przeznaczenie produktu
- do tworzenia łatwo serwisowalnych opraw wbudowanych
- do płyt kartonowo-gipsowyh o grubości 16 mm

Montaż
- za pomocą wkrętów odpowiednio dobranych do rodzaju podłoża

Nr Ref wykończenie powierzchni dostępne długości
B6638V1NA_1 Nieanodowany (surowy)
1000 mm
B6638V1NA_2 Nieanodowany (surowy)
2000 mm
B6638V1NA_3 Nieanodowany (surowy)
3000 mm

 

 

 

KLUŚ
B6638V1NA-1m
2021-09-27

Specyficzne kody

ean13
5902280308010

30 innych produktów w tej samej kategorii