• -19%

Bit Micro zestaw ESD mieszany 65-cz. w kasecie

623,16 zł
504,76 zł Zniżka 19%
Brutto Dostawa w ciągu 2-5 dni.
Precyzja i dokładność w najdrobniejszym detalu.
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Opis
Podczas wykonywania prac tradycyjnymi kluczami trzpieniowymi w najbardziej ciasnych miejscach, nie tak łatwo jest dotrzeć do śruby. Z zestawem kluczy w uchwycie ProStar problem ten to już historia. Poprzez zmniejszoną długość krótszej strony klucza trzpieniowego uzyskano lepszy dostęp do ciasnych miejsc. Dzięki wygięciu kluczy pod kątem 95° przestrzeń niezbędna do wykonywania ruchów ręką zwiększa się o ponad 30%, co minimalizuje ryzyko obrażeń kostek i opuszków palców. Sześciokątna główka kulista na długim ramieniu ułatwia dostęp do śrub i umożliwia łatwe przykręcanie pod kątem do 25°. Uchwyt zapewnia łatwe wyjęcie klucza. Jedną tylko ręką można otworzyć uchwyt ProStar i, bez konieczności poruszania drugą, łatwo i szybko wyjąć każdy pojedynczy klucz. W zestawie znajduje się dziewięć chromowanych matowo sześciokątnych kluczy trzpieniowych z sześciokątną główką kulistą w najczęściej stosowanych rozmiarach. Za pomocą ucha na uchwycie można zawiesić zestaw kluczy trzpieniowych bezpośrednio na stanowisku pracy.
Zastosowanie
Idealny do modelarstwa, elektroniki, mechaniki precyzyjnej.
Wszystkie powszechne małe rozmiary profili zawarte są w tym asortymencie.
ESD Proturn® uchwyt dla wrażliwych śrub lub śrub przykręcanych przy wrażliwych podzespołach elektrostatycznych.
Grzechotka na bity do mocnego wkręcania. Kąt przyłączenia o wielkości zaledwie 5° pozwala na stosowanie w miejscach z ograniczonym dostępem.
Do wszelkiego rodzaju mikro połączeń śrubowych w mechanice precyzyjnej, modelarstwie i elektronice. Nadaje się do prac przy elementach wrażliwych elektrostatycznie.
Wiha
WH-39971

30 innych produktów w tej samej kategorii