Blog
Odbierz rabat
Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz:

Home Inside to profesjonalna hurtownia internetowa.

Home Inside to rzetelna firma, którą tworzy pracowity i zgrany zespół. 
Nasze doświadczenie, indywidualne podejście do każdego Klienta i dbałość o najmniejsze detale stawiają nas na szczycie firm działających w branży. Nam po prostu warto zaufać! 

Znamy się na sprzedaży. Zajmujemy się tym od roku 2002. 

Do zaoferowania mamy tysiące produktów od renomowanych producentów. 

Dzięki temu, że współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami i cenionymi na rynku dystrybutowami, możemy zaoferować atrakcyjną cenę za produkty wysokiej jakości.

Wierzymy, że podstawą sukcesu jest zgrany i zadowolony zespół pracowników, który z przyjemnością wykonuje swoje zadania, a do każdego z Klientów podchodzi z pełnym szacunkiem i zaangażowaniem. Najważniejsza dla nas jest wysoka jakość obsługi. Nasi pracownicy to zgrana paczka i nie taktujemy ich jak korporacyjnych pracowników. 

Współpracując z nami stajesz się naszym partnerem, któremu zapewnimy obsługę na najwyższym poziomie. 

W dbałości o najwyższą jakość obsługi, specjalnie dla naszych Klientów stworzyliśmy Kodeks Dobrych Praktyk, wartości w handlu którymi się kierujemy. Dobra Współpraca, Szanowanie Czasu Klienta, Wysoka Kultura Osobista to nasze najwyższe wartości. Kodeks dobrych praktyk to normy etyczne i zawodowe, którymi się kierujemy przy obsłudze naszych klientów i których ściśle przestrzegamy.DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?  Wsparcie techniczne SPECLED     WSPARCIE TECHNICZNE


Każdemu Klientowi naszego sklepu oferujemy profesjonalne i łatwo dostępne wsparcie techniczne, a także obsługę Klienta na najwyższym poziomie. Pomożemy w doborze produktó, złożeniu zamówienia na odpowiednie i kompatybilne produkty, podpowiemy jak je fachowo zamontować.

Łatwy i szybki kontakt z działem technicznym:

- mailowy: tech@homeinside.eu - od poniedziałku do niedzieli, 24 h / 7 dni / 365 dni,

czat: dostępny na stronie sklepu, na którym Doradca Klienta udzieli szybkiej odpowiedzi na zadane pytanie.   Szeroka oferta oświetleniowa SPECLED     SZEROKA OFERTA

Wyróżnia nas bogata oferta. Wewnątrz każdej kategorii, znajdziecie szeroką gamę produktów dostępnych od ręki lub na specjalne zamówienie. To produkty na każdą kieszeń, zróżnicowane ze względu na jakość, gwarancję, producenta i cenę. Od tańszych i bardziej popularnych, po droższe, produkty najwyższej jakości, znanych renomowanych producentów.
Jeżeli nie znalazłeś tego, czego szukasz- skontaktuj się znami- dzięki naszej szerokiej sieci dostawców znajdziemy dla Ciebie produkt w korzystnej cenie. Gwarancja producencka     GWARANCJA

Oferujemy tylko sprawdzone produkty rzetelnych dostawców. Produkty są objęte rękojmią i gwarancją producenta. Zapewniamy szybką i sprawną obsługę reklamacyjną. System rabatowania SPECLED     SYSTEM RABATOWANIA 

Zapraszamy do współpracy sklepy, hurtownie i dystrybutorów i nie tylko. Firmom podejmującym stałą współpracę oferujemy korzystne rabaty. Osobom składającym duże zamówienia gwarantujemy ceny hurtowe.

 High Quality    WIARYGODNE INFORMACJE

   
Faktyczna jakość produktów, ich trwałość i precyzyjny opis słowny i graficzny to dla każdego wartości absolutnie konieczne do podjęcia świadomej decyzji zakupu. Każdy produkt, oferowany w sklepie, zaopatrzony jest w szereg wiarygodnych informacji, popartych odpowiednimi pomiarami, certyfikatami, a także zaopatrzony jest w gwarancję jakości producenta. W naszym sklepie oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. 
Stawiamy na najwyższej jakości obsługę Klienta, ponieważ to Państwa zadowolenie jest naszą najlepszą wizytówką.

Zapraszamy do zakupu naszych produktów oraz do korzystania z naszych doświadczeń.

Akceptowane płatności
B3 IT
Copyright © 2014-2018 B3 IT