Blog
Odbierz rabat
Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz:
Profile LED

Profile LED przeznaczone do montażu taśm i listew LED, stanowią podstawę do budowy nowoczesnego i minimalistycznego oświetlenia liniowego LED. To najwyższej jakości oprawy, renomowanego producenta profesjonalnych systemów LED marki KLUŚ.


Dostępne są w dwóch wersjach:
podwójnie anodowane profile aluminiowe (lub lakierowane) oraz profile MDF do mebli, szaf lub do kuchni, w długościach 1m, 2m lub na zamówienie 3m. Profile LED z szybką lub profile LED ECO z szybką, to profile uniwersalne o niewielkich rozmiarach, natomiast nieco większe profile architektoniczne służą m.in. do wbudowania ich w sufity i ściany z płyt gipsowo-kartonowych, na etapie ich konstrukcji. Ze względu na rodzaj montażu, profile dzielimy na natynkowa, wpuszczane i narożne.


Profile LED do lamp
pozwalają na samodzielną budowę lampy liniowej LED, poprzez kompletację odpowiednich komponentów: wybrany profil LED z szybką + taśma/listwa LED (do lamp zalecane profesjonalne listwy OSRAM), zaślepki do profilu + akcesoria + sterownik/zasilacz i ewentualnie BOX służący do ukrycia zasilacza. W ten sposób powstają kinkiety, plafony lub lampy wiszące – samodzielnie wykonane oświetlenie liniowe LED według własnych oczekiwań.


Znajdują szerokie zastosowanie m.in.: w mieszkaniach, biurach, halach produkcyjnych i magazynowych, w budynkach użyteczności publicznej. Są wykorzystywane jako oświetlenie użytkowe lub dekoracyjne. Służą
do budowy lamp o wysokiej wydajności światła, do oświetlania schodów lub poręczy, do podjazdów, gruntu i podłóg, do tworzenia jednolitej linii światła. Dzięki zróżnicowanemu IP – odporności na kurz i wodę, profile możemy stosować we wnętrzach np. pod prysznicem, lub na zewnątrz, np. w garażu lub w ogrodzie.

Opis kategorii
1 - 30 z 522 elementów
1 - 30 z 522 elementów
Akceptowane płatności
B3 IT
Copyright © 2014-2019 B3 IT