Blog
Odbierz rabat
Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz:
OSRAM

Firma OSRAM - renomowany producent najwyższej jakości elastycznych taśm LED i sztywnych listew LED z markowymi, dokładnie wyselekcjonowanymi diodami OSRAM. Gwarancja jednolitej i identycznej barwy każdej diody LED na danym źródle światła oraz powtarzalności barwy światła w kolejnych zamówieniach od producenta. Najwyższa jakość diod daje możliwość precyzyjnego doboru barwy świecenia. 

Starannie wykonane produkty, o najwyższej jakości, profesjonalnym, podwójnym PCB (pasek na którym montowane są diody LED z połączeniami do montażu diod). Gwarantują wysoką wydajność, duży strumień świetlny, dobre oddawanie barw oraz przy zastosowaniu głębokich profili LEDjednolitą linię światła. Moduły taśm i listew można łączyć w różnej długości ciągi - maksymalna długość paska przy zasileniu z jednego punktu to odcinek 5m. Niezawodne źródła światła, zapewniające od 3 do 5 lat gwarancji. 

To idealna alternatywa z linii profesjonalnej dla standardowych taśm i listew LED, z krótszą gwarancją. Taśmy i listwy LED marki OSRAM to gwarancja uzyskania najwyższej jakości oświetlenia – do zastosowań profesjonalnych.

Opis kategorii
1 - 30 z 63 elementów
1 - 30 z 63 elementów
Akceptowane płatności
B3 IT
Copyright © 2014-2018 B3 IT