Blog
Odbierz rabat
Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz:

Producenci

Oprawy LED

Oprawy LED, dostępne w sklepie SPECLED to szeroka propozycja minimalistycznych i energooszczędnych opraw o charakterze użytkowymozdobnym, bądź dekoracyjnym. Oprawy oświetleniowe LED, wyposażone w źródła światła LED, w zależności od rodzaju, mają szerokie zastosowanie zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz.


Wśród dużej grupy 
opraw LED znajdują się m.in. kinkiety LED oraz plafony LEDoprawy biurkowewiszące i biurowe oraz downlighty, czyli oświetlenie liniowe LED, z którym mamy do czynienia w domu i pracy. To również oprawy użytkowe, jak świecąca kostka brukowa, oprawy drogowe / uliczne, czy przemysłowe High Bay. Służą jako funkcjonalne oświetlenie: schodów, witryn meblowych czy wykonanych z karton-gipsu wnęk w ścianach oraz sufitów podwieszanych.


Wysokiej jakości oprawy LED różnych producentów charakteryzuje wspólna cecha – elegancki wygląd i najwyższa estetyka wykończenia. Ich design sprawia, że z chęcią wybierają spośród nich nie tylko nasi stali Klienci, lecz także współpracujący z nami architekci i projektanci wnętrz.

Opis kategorii
1 - 30 z 821 elementów
1 - 30 z 821 elementów
Akceptowane płatności
B3 IT
Copyright © 2014-2018 B3 IT